Cruise Cargo Tanker Gemileri Tüm Elektronik Kart Tamiri

Enkomer, Cruise gemilerinin ihtiyacı olan ve gemilerin işlevselliğini üst noktada tutan elektronik kart tamiri hizmetini profesyonel teknik servis ekibiyle birlikte vermektedir. Bunun yanı sıra Cargo gemileri elektronik kart tamirleri ve tanker gemileri elektronik kart tamirleri ayrı ayrı garantili bir teknik servis hizmeti ile gerçekleştirilir. Bu sayede aldığınız hizmeti güvenilir hale getiriyor, olası arızalarda ücretsiz olarak destek sağlıyoruz.

Enkomer’in ileri teknoloji ile dizayn edilmiş laboratuvarları sayesinde tüm elektronik kart arızalarında, bakımlarında veya kalibrasyonlarında çözümsel ve yenilikçi çözümlerle tamir ve onarım hizmetleri verilir.

Tüm elektronik Kart Tamirleri

Denizcilik sektöründe ihtiyacınız olan tüm elektronik kart tamirlerini Enkomer ayrıcalığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Cruise, Cargo veya tanker gemilerinde ihtiyaç duyulan fonksiyonel sistemlerin kurulumu elektronik kartlarla sağlanır. Bu elektronik kartlar, yangın alarmları, tank radar sistemleri, anons sistemleri, ODME sistemleri, frekans dönüştürücü, AVR gibi işlevlerin sağlanması için kullanılır. Dolayısıyla açık denizlerde yer alan gemiler için son derece kritik öneme sahip bu işlevlerin yerine getirilmesi oldukça önemliyken olası arıza durumlarına karşın gerekli önlemlerin alınması ve arızaların giderilmesi de gerekir.

Deniz araçları noktasında tüm elektronik kart onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Her marka, model ve elektronik kart işlevine sahip tüm cihazlarınızın bakım, onarım, tamir ve kalibrasyon hizmetini sektördeki yılların tecrübesiyle sunuyoruz. Tüm teknik servis hizmetlerimiz garanti kapsamında değerlendiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin güvenli ve işlevsel bir hizmet almasını sağlıyoruz.