Diğer Tüm Endüstriyel Kart Onarımları

Enkomer tüm endüstriyel kart onarımları hizmetini alanında profesyonel ve tecrübeli teknik servis ekibiyle son teknoloji cihazlarla gerçekleştirir. İleri teknoloji lehimleme, lehim sökme arıza tespit cihazlarımızla kaliteli ve usta işçilikle tüm kart onarımlarını ve tamirlerini gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel faaliyetlerde çok etkin ve fonksiyonel olarak kullanılan elektronik kart, üretim proseslerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Enkomer’in ileri teknoloji ile dizayn edilmiş laboratuvarları sayesinde tüm elektronik kart arızalarında, bakımlarında veya kalibrasyonlarında çözümsel ve yenilikçi çözümlerle tamir ve onarım hizmetleri verilir.

Endüstriyel kart onarım hizmeti, herhangi bir sorunun tespitinde, iyileştirilmesinde ve daha işlevsel hale getirilmesini sağlayarak, sistemlerin en ideal şekilde çalışmasına olanak tanır.

Endüstriyel Kart Onarım Nasıl Yapılır?

Enkomer endüstriyel anlamda tüm kartların onarımı, tamiri ve bakımını gerçekleştirir. Bu onarım hizmetlerimiz ise şu aşamalardan geçer:

  • Kartların üzerinde yer alan programlar (ROM, FlashROM, EPROM, EEPROM, Microcontroller, vb.) bilgisayara okutulur ve tamir-onarım gibi işlemlerden veri kaybının oluşması önlenir.
  • Arızalı kartta yer alan tüm komponentleri test ederek, devre üzerindeki gerilimleri takibini gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla arızalı olan tüm komponentleri tespit ediyoruz.
  • İhtiyaç duyulan elektronik komponentlerin teminini sağlıyoruz.
  • Son teknoloji aletlerimizle komponentlerin sökülmesi ve lehimlenmesini yaparak, gerekli testlerden geçiriyoruz. Bu sayede endüstriyel kartınızın işlevselliğini netleştirerek, garantili hizmet prensibiyle tarafınıza teslimini gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel Kart Onarımları Hizmet Kapsamı

Firmamız bünyesinde çok geniş kapsamlı endüstriyel kart onarım hizmeti verilir. Uzmanlık alanlarımız olan denizcilik elektronik kartları, endüstriyel kartları onarım, tamir, kalibrasyon gibi hizmetleri kapsar. Genel anlamda verdiğimiz endüstriyel kart onarım hizmetleri şunlardır:

  • Cruise, Cargo, Tanker gemileri tüm elektronik kart tamirleri
  • Medikal cihazlar kart onarımları
  • Asenkron ve servo sürücü tamirleri
  • Forklift ve istif makinaları kart tamirleri