Forklift ve İstif Makinaları Kart Tamirleri

Forklift kolay kullanıma sahip olan uzun vadeli süreçte fonksiyonellik ve verimliliği sağlayan iş makinelerinden biridir. Forklift arızalarının sebepleri arasında kullanım hatası ile bakım ve onarımlarının gerektiği zamanlarda yapılmaması söylenebilir. Uzun ömürlü ve işlevsel bir forklift rutin bakım ve onarım işlemlerinden geçmelidir.

Forklift arızaları elektronik karttan da kaynaklanabilir. Böyle bir durumda, elektronik kart sökülmelidir.  Forklift kart tamirini tespit edebilmek için birçok teste tabi tutuyoruz. Detaylı bir incelemeden geçirirken, kartın değerlerini ölçerek bağlantılarını kontrol ediyoruz. Kart üzerinde arızalı bir bileşenin olup olmadığını kontrol ediyoruz. Gerekli tamir işlerini profesyonel ve tecrübeli teknik servis ekiplerimiz gerçekleştirir ve işlevselliğini yeniden test eder. Akabinde teslimi yapılır.

İstif Makinaları Kart Tamirleri

İstif makinaları paletli yüklerin depo içlerine istiflenmesini sağlayan işlevsel bir makine türüdür. Forkliftlerde olduğu gibi dışarıda çalışamaz ve kamyondan rahat bir şekilde yüklerin indirmesini ve bindirmesini yapamazlar. Ancak maliyet açısından daha uygundur. 3 farklı tipte istinaf makinaları bulunur. Bunlar manuel istif makinası, yarı akülü istif makinası ve tam akülü istif makinasıdır.

İstif makinalarında meydana gelebilecek arızalarda Enkomer konusunda uzman ve tecrübeli teknik servis ekibiyle garantili bir hizmet sunumu gerçekleştirir. Tüm teknik servislerimizde olduğu gibi forklift ve istif makinaları kart tamirleri de garanti kapsamında yer alır. Böylelikle karşılaşacağınız herhangi bir teknik arıza tarafımızdan düzeltilir. Ekibimiz arıza tespitlerini en kısa sürede gerçekleştirmeye gayret ederek, çözümsel ve yenilikçi yaklaşımlarla ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde teknik servis hizmetini sağlar.