Medikal Cihazlar Kart Onarımları

Medikal cihaz kart onarımları için hastane, tıp merkezleri, laboratuvar, elektronik teknolojiye sahip medikal üretim fabrikaları gibi birçok sektöre profesyonel teknik servis desteği sağlıyoruz. Tıbbi anlamda son derece işlevsel ve büyük faydalar sağlayan medikal cihazların hayatımızdaki önemi çok büyüktür.

Tıbbi ve medikal cihazların fonksiyonelliğinin sağlanması elektronik kartlar sayesinde mümkündür. Bu noktada meydana gelebilecek teknik aksaklıklar cihazların sağlığını olumsuz etkiler ve sağlık hizmetinin aksamasına sebebiyet verir. Bu tür durumlarına önüne geçmek için medikal cihazların bakım ve onarımlarının yaptırılması kritik öneme sahiptir.

Onarımı Yapılan Medikal Cihazlar Nelerdir?

Hastanelerde, tıp merkezlerinde, laboratuvarda, medikal üretim fabrikalarında kullanılan tüm medikal cihaz kartlarının onarımını Enkomer aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Bu cihazlardan bazıları şunlardır:

  • Hastabaşı monitör cihazı kart onarımı
  • Koter cihaz kart onarımı
  • Ekg cihaz kart onarımı
  • Kbb tur motor sistem kart onarımı
  • Röntgen cihaz tamiri
  • Endoskopi cihaz kart onarımı
  • Medikal monitörlerin tamiri
  • Bronkskopi cihazları kart onarımı

Bu tür kart sistemlerine sahip olan tüm cihazların elektrik kart onarımları Enkomer’in profesyonel ve tecrübeli teknik servis kadrosuyla çözümlenir. Hastane ünitelerinde yer alan tüm cihazların, marka ve model ayırt etmeksizin onarımları yapılarak garantili bir hizmet sunumuyla teslim edilir. Onarım ve bakımı yapılan kartların kalibrasyonlarını da gerçekleştiriyoruz.

Neden Enkomer?

Enkomer yılların tecrübesiyle, gerekli bilgi donanımlarıyla ve son teknoloji cihazlarıyla teknik servis işlemlerini gerçekleştirir. Yaptığı tüm hizmetlerde garanti vererek, müşterilerinin güvenli bir teknik servis almasını sağlar. Uzmanlık alanları içerisinde yer alan kart onarımları, bakımı, kalibrasyonları en kaliteli hizmet almanıza yönelik geliştirilir ve sürekli olarak iyileştirilir. Bu sayede yenilikçi çözümler ışığında medikal cihaz kart onarımları gerçekleştirilerek, gerekli testlerden geçirilir. Bu sayede güvenli bir şekilde teslimi yapılır.