Marine Anons Sistemleri Tamirleri

Marine anons sistemleri, gemilerde veya deniz araçlarında her türlü haberleşmenin sağlandığı telsizlerin bulunduğu sistemdir. Açık denizlerde kullanımı yaygın olan bu anons sistemleri dayanıklı ve işlevsel olmalıdır. Çünkü haberleşmenin son derece önemli olduğu açık denizlerde ihtiyaç halinde gerekli yerlere ulaşım sağlanmalıdır. Bu nedenle marine anons sistemleri içinde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda Enkomer tamirlerini uzman ve tecrübeli teknik servis ekipleriyle çözüme kavuşturur.

Enkomer, her markaya ait olan deniz telsizleri veya marine anons sistemlerinin tamirini uygun fiyat güvencesi ile gerçekleştirir. Teknik servis ekibimiz tüm hizmetlerinde olduğu gibi burada da son teknoloji cihaz ve ekipmanlarını kullanarak, çözümsel ve yenilikçi bir şekilde tamir işlemlerini gerçekleştirir. Ayrıca Enkomer teknik servisi olarak yaptığımız tamir işlemlerinde garantili hizmet vererek, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu güveni sağlıyoruz.

Denizcilik Elektronik Sistem Tamirleri

Denizcilik elektronik kart onarımları ile birlikte gemicilik sektörüne ait arızalarınızda, elektronik bakım, onarım tamir işlemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz alanlarda gerekli desteği sağlıyoruz.

Yat, gemi veya marine elektronik sistemlerinizde veya kontrol ünitelerinizde meydana gelebilecek her türlü arızalarda Enkomer teknik servisiyle iletişime geçebilir, gerekli çözümlere hızlı ve garantili bir şekilde ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz marka ayırt etmeksizin tüm marine anons sistemlerinizin veya elektronik kartlarınızın tamirini etkin ve çözümsel yaklaşımlarıyla gerçekleştirir. Önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini sizlere sağlamak adına sektörde varlığımızı her daim üst noktalara çıkarmaya devam ediyoruz.