Tank Radar Sistemleri Elektronik Kart Tamirleri

Denizcilik alanında gemilerde veya yatlarda, tank radar gibi sistemlerin elektronik kart arızalarına ilişkin yaşadığınız teknik aksaklıklar elektronik kart tamirleri ile çözüme kavuşur. Radar cihazlarınızın tamiri için gerekli olan GPS (Navigasyon) tamiri yapılır ve radar arızaları giderilir.

Autopilot tekne, gemi veya yat tamirleri, tersane yapımlarının bakım ve onarımı ile birlikte her türlü teknik donanım, elektronik kart tamirleri, tank radar sistemleri elektronik kart tamirleri, uydu sistemleri, kumanda gibi sistemlerin teknik arızalarının giderilmesi Enkomer ile hızlı ve efektif bir şekilde çözüme kavuşur. Sizin için arıza tespitini yaparak, gerekli tüm çözümleri üretiyoruz. Teknik servisimiz kullandığı son teknoloji ürünleriyle hızlı bir şekilde arızaların tespitini yaparak işlevselliğini yeniden kazandırmaktadır.

Gemi radarı ve elektronik devre sorunlarına ilişkin yaşadığınız arızaların çözümü Enkomer garantisi altındadır. Ekonomik, hızlı ve etkin çözümler üretmek için uzman ve tecrübeli ekibimiz her daim çözümsel yaklaşımlarıyla müşterilerinin yanındadır.

Tank Radar Sistemleri Elektronik Kart Tamirleri Hizmetleri

Enkomer’in sunduğu hizmet kapsamı oldukça geniş olup, tank ve radar sistemlerine ilişkin elektronik kart tamir hizmetleri genel anlamda aşağıdaki gibidir:

  • Gemi elektrikleri genel bakım ve onarımları
  • Radar, sonar ve ikaz sistemlerinin bakımı ve tamiri
  • Tank Overfill alarm ve izleme sistemleri bakım ve onarımı
  • Kargo tank sıcaklık sistemlerinin tamiri ve sistem kurulumu
  • Tank radar ve level master sistem tamirleri ve sistem kurulumu
  • Kargo Tank Secondary PV sistem tamirleri ve sistem kurulumu