ENKOMER

Kurumsal

Enkomer olarak 2016 yılında kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Denizcilik sektöründe gemi bakım, onarım, endüstriyel ve medikal elektronik kart, servo motor, servo motor sürücü, Plc, Ac-Dc sürücü, endüstriyel Pc, otomasyon bakım, onarım, forklift ve istif makina elektronik kart bakım ve tamir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde çalışan usta, teknisyen ve mühendisleri alanında profesyonelleşmiş, tecrübeli ve seçkin kimselerden oluşturduk. Her daim gelişime odaklı, yenilikçi ve çözümsel yaklaşımları benimseyerek hizmet kalitemizi üst noktalara taşıdık. TSE standartlarına uygun olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, cihazlarınızın yerinde arıza takip ve tespitini yapmaktadır. Bunun yanı sıra ileri teknolojiyle donatılmış teknik servis laboratuvarlarımız ile bize ulaştırmış olduğunuz cihazlarınızın arıza tespit, bakım, onarım, tamir ve kalibrasyonlarını gerçekleştiririz.

Gemi elektriği başta olmak üzere, diğer tüm hizmetlerimizde ihtiyaç duyulan kritik malzemelerin ithalini gerçekleştirerek stoklarımızda bulundururuz. Uzmanlık alanımız dahilinde olan her işlemi gerekli testlere tabi tutarak, kalibrasyonlarını yaparız. Yatırımını yaptığımız özel kalibratörlerimiz sayesinde her sisteme uygun kalibrasyon hizmetini sizler için sağlamaktayız.

Neden Enkomer?

Enkomer, 2016 yılından bu yana sektördeki engin tecrübeleri ve teknik bilgileriyle konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. İhtiyaçlarınıza uygun olan endüstriyel makine servis hizmeti ve yedek parça satışı yapan bir firma olup, bireysel ve kurumsal bazda faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdüren bir şirkettir.

Hizmet anlayışında merkezine müşterilerini ve onların ihtiyaçlarını koyan Enkomer, tüm faaliyetlerinde çözümsel, yenilikçi ve güvenli hareket eder. Değişen ve gelişen teknolojinin ayak izlerini her daim takip eden ve bünyesinde barındıran bir şirket olduğu için servis hizmetlerinde öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Enkomer bünyesinde çalışmalarını sürdüren, teknisyen, mühendis ve ustalar tamamen profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşturulmuştur. Geniş bir aileye sahip olan Enkomer, üstün servis hizmeti kalitesi, hızlı ürün teslimatı ve müşteri memnuniyetini arkasına alarak, sektöre imzasını atmıştır. İletişim ve fikir alışverişini ön planda tutarak, güvenli ve dürüst bir servis hizmeti vermenin hedefiyle hareket ettiği için tercih sebebi olmaktadır.