Denizcilik Elektronik Kart Onarımları (Shiping)

 

Enkomer 2010 yılından bu yana denizcilik elektronik kart onarımları ve otomasyon gibi teknik ve uzmanlık bilgisi gerektiren alanlarda tamir, servis, montaj ve satış gibi imkanları müşterilerine sunar. Denizcilik sektörüne ilişkin, deniz elektriği veya elektroniği ile ilgili gerekli tüm teknik işlemleri profesyonel olarak yerine getiriyoruz.

Denizcilik elektronik kart onarımları, gemilerde kullanılan sistemlere özgü kartların arızalanması ile meydana gelen sorunların tamiri hizmetlerini içerir. Gemi sanayi sistemlerinin olmazsa olmazlarından birini oluşturan elektronik kart onarımları otomasyon sistemlerinden başlayarak birçok teknik sistem için gerekli olan donanımdır.

Gemi, tersane, tekne gibi alanlarda elektronik noktada ihtiyaç duyulan tüm donanım, kumanda, radar sistemi, uydu sistemi ve elektronik kart arızalarını profesyonel ekibimizce çözüme kavuşturuyoruz.

Denizcilik Elektronik Kart Onarımları Hizmet Kapsamı

Son teknolojinin faydalarını efektif olarak hizmet kalitesine yansıtan Enkomer, tüm gemi teknolojisine ilişkin işlemlerinizde ve özel anlamda elektronik kart onarımları hizmetiyle uzun yıllardır hizmet vermektedir. Endüstriyel kart noktasında tamir, bakım ve onarım gibi hizmetleriyle profesyonel ekibimiz en kısa sürede ihtiyaçlarınıza karşılık verir. Tüm markalarda elektronik kart onarımları yaparken üstün hizmet kalitesi anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Denizcilik elektronik kart onarımları hizmet kapsamında deniz taşıtlarının elektrik ve otomasyon sistemlerine ilişkin bakım, onarım, kalibrasyon veya test gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Enkomer denizciliğe dair gemi bakım ve onarım sektöründe tecrübeli kadrosuyla konusunda uzman olan öncü firmalardan biridir. Bu kapsamda uluslararası standartlara en uygun hizmet kalitesini sizlere sunuyoruz.