Gaz Detektör & Transmitterlerinin ve Ünitelerinin Bakımı

 

Gaz dedektör ve transmitterleri bunun yanı sıra ünitelerin bakımı ve onarımı profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından titizlikle yapılır. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz son teknolojiyi kullandıkları cihazlarıyla ihtiyaç duyulan tüm bakım ve tamir işlemlerini çözümsel ve yenilikçi bakış açısıyla yerine getirir.

Gaz dedektörleri ve transmitterleri gaz kaçaklarını algılayan bir sisteme sahip olduğu için oluşabilecek tehlikeli risk faktörlerini ortadan kaldırmak amacıyla gerekli bakımlarının yapılması önemli bir husustur. Gaz kaçaklarından doğabilecek patlama gibi olumsuz risk faktörleri hayati öneme sahiptir. Bu noktada Enkomer, hem gaz dedektör cihazlarının ve ünitelerinin bakımını hem de tamirini yapmaktadır. Herhangi bir arıza veya bakım durumunda ekibimiz gerekli desteği sizlere en kısa sürede sağlayacaktır.

Enkomer olarak yaptığımız tüm bakım ve tamir hizmetlerimiz garanti kapsamında olup güvenliğinizi maksimum düzeye taşır. Enkomer, TSE standartlarına uygun bir çalışma prensibi benimser. Gaz dedektör ve transmitterleri ve üniteleri teknik servisime ulaştığı andan itibaren cihazlarda yapılacak işlemlerin tespitini gerçekleştirmek adına laboratuvarlarımıza yönlendiriyoruz. Son teknolojinin getirdiği imkanları en üst düzeyde kullanan firmamız bakım ve tamir işlemlerinizde yenilikçi bir çalışma prensibine sahiptir.

Portatif ve sabit gaz dedektör sistemlerinizi ihtiyacınıza uygun şekilde bir veya birden çok gazın ölçümünü ve bakımını yapıyoruz. Yaşayacağınız olası teknik aksaklıkların önüne geçmek ve risk faktörlerinin önüne geçmek amacıyla belli aralıklarla bakım yaptırmanız önemli bir husustur.