Gaz Detektör & Transmitterlerinin ve Ünitelerinin Tamirleri

Gaz dedektörleri, portatif ve sabit sistemler olarak iki ayrı çeşitte bulunur. Bu iki sistemde de ihtiyaca uygun şekilde bir veya birden çok gazın ölçümü yapılır. Portatif gaz dedektörleri anlık kontroller için uygundur. Örneğin acil durumlarda kaçak onarımı durumlarında portatif gaz dedektörleri kullanılabilir. Gaz dedektörlerinde meydana gelen arızaların tespiti, onarımı ve bakımı gibi konularda Enkomer ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Konusunda uzman ve tecrübeli teknik servis ekibimiz yenilikçi, profesyonel ve son teknolojiyi kullanarak çözümsel yaklaşımlarıyla müşterilerimizin gaz dedektör ve transmitterlerinin ve ünitelerinin tamirlerini gerçekleştirir.

Gaz dedektör ve transmitterlerinde meydana gelen arızalarda birlikte ünitelerinde yaşanan teknik aksaklıklar etkin bir şekilde çözüme kavuşturulur. Arıza tespitinizi yapan ekibimiz en kısa sürede gerekli tüm teknik müdahaleleri yapar. Üstelik yaptığımız tüm teknik servis işleri garanti kapsamında yer almaktadır.

Ayrıca gaz dedektörlerinin belirli aralıklarla kalibre edilmeleri gerekir. Gaz ölçüm cihazlarının kalibrasyonu da teknik servisimiz tarafından yapılan işlemler arasındadır. Gerekli sensör değişimleri, cihaz kalibrasyonları ve arıza tespit, bakım, onarım yine firmamız tarafından titizlikle yerine getirilir.

Enkomer, TSE standartlarına uygun bir çalışma prensibi benimser. Gaz dedektör ve transmitterleri ve üniteleri teknik servisime ulaştığı andan itibaren cihazlarda yapılacak işlemlerin tespitini gerçekleştirmek adına laboratuvarlarımıza yönlendiriyoruz. Bu noktada son teknoloji cihazları kullanarak arıza tespitinizi yapıyoruz ve akabinde cihazınızın tamirini gerçekleştiriyoruz.